Rss  • Pinterest
  • facebook

STAL NIERDZEWNA, ALUMINIUM

MOSIĘZNE, INOX, KUTE

Linia „MODERN”

Wykonana została ze stali nierdzewnej inox oraz anodowanego aluminium.
„MODERN 40″ może być łączony z szynami, rurami „Techno 20″ oraz z nowymi zawiesiami i kółkami, które nadają dekoracji nowoczesny wygląd i praktyczne zastosowanie.

„MODERN 80″ jest luksusowym produktem najwyższej jakości nie tylko jako karnisz ale również jako szyna do bezpośredniego montażu mechanizmu rolety rzymskiej i zwykłej zwijanej. Szyna jest doskonałym elementem dekoracyjnym, a dodatkowo można połączyć ją ze skórą.


Linia  „QUADRO”

Karnisze inspirowane geometrią. Kwadratowy drążek, pasujące uchwyty, nowoczesny i prosty kształt, wykonane z mosiądzu i stali nierdzewnej, idealne do nowoczesnych wnętrz.
Dostępne są w kolorach inox, satyna, antico.


Linia „TECHNO 20″

Karnisze o nowoczesnym, prostym kształcie, wykonane z mosiądzu i stali nierdzewnej; kółka posiadają teflonową wkładkę w celu łatwiejszego i cichszego przesuwania po rurze. Istnieje możliwość zastosowania szyny zamiast rury, dzięki czemu tkanina może być przesuwana pod uchwytami na całej długości karnisza. Dostępne jako: antico, satyna, inox oraz kolor biały (szyna ø 20 mm).
Stosowane rury i szyny: ø 16 i 20 mm.


Linia „CLASSIC”

Karnisze charakteryzujące się klasycznym, antycznym wyglądem, wyprodukowane są z mosiądzu. Szeroka gama elementów z tej grupy obejmuje wiele różnych uchwytów i zakończeń karnisza (m.in. łączone ze szkłem), a także cichobieżne kółka. Dostępne jako: poler, antico, satyna.
Stosowane rury: ø 20 i 30 mm.


Linia „ART DECO”

Karnisze mosiężne nawiązujące stylem do Art Deco. Klasyczne, a zarazem proste. Oprócz rur stosuje się szyny dające możliwość przesuwania tkaniny po całej długości karnisza. Bogaty wybór końcówek, uchwytów, żabek, a także cichobieżnych kółek. Mogą być dowolnie łączone z elementami linii Classic. Dostępne jako: antico i satyna.
Stosowane rury: ø 20 i 30 mm, szyny: ø 20 mm.


Linia „TECHNO” z mechanizmem 

Karnisz sznurkowy wykonany jest rury ø 20 inox i może być łączony ze wszystkimi elementami kolekcji TECHNO 20, a także z nowymi seriami MODERN 40 i MODERN 80. System  polecany nie tylko ze względu na jego funkcjonalność, ale również na nowoczesne wzornictwo oraz szybki montaż. Doskonale spełnia swoje zadanie do 4 m długości karnisza. Świetnie nadaje się do okien balkonowych i tarasowych.

System sznurkowy może być stosowany w karniszu z 2 lub 3 uchwytami. Sposoby rozsuwania zasłon zaprezentowano poniżej: W przypadku karnisza z 2 lub 3 uchwytami oraz w przypadku karnisza z 2 uchwytami.


Karnisze KUTE

Elementy kute ze stali, skręcany drążek – pomalowane na czarny mat. Pojedyńcze i podwójne. Średnica drążka: 12 mm.

 
Dział Obsługi Klienta Indywidualnego jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty . Dział Obsługi Inwestycji obsługuje realizacje w hotelach, lokalach, biurach oraz innych obiektach komercyjnych i publicznych. Nasi doradcy pomogą Wam przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.