Rss  • Pinterest
  • facebook

SYSTEMY ELEKTRYCZNE I MANUALNE

Systemy szyn FOREST znacznie  rozszerzają zakres możliwości aranżacji przestrzeni mieszkalnej domu czy apartamentu. Projektanci wnętrz stosują różnorodne tkaniny do wystroju okien. Ciężkie, zaciemniające blackouty, zwiewne firany czy stylowe zasłony które z podszyciem  budują niepowtarzalną atmosferę. Wiele z nich jest odsłanianych i zasłanianych każdego dnia, czasami kilka razy dziennie. Wszystkie zasługują na właściwe zawieszenie, które zagwarantują, że nawet po latach codziennego użytkowania tkaniny będą przesuwały się gładko i wyglądały elegancko. Niemal bezszelestnie odsłaniają zasłony ukazujac ciekawe widoki. Swoje uznanie zawdzięczają wysokiej jakości komponentom, dużej gamie uchwytów montażowych oraz wszechstronność zastosowań.

Wysokiej klasy produkt charakteryzujący się niezawodnością, prostotą obsługi oraz nowoczesnym i unikalnym designem. System posiada możliwość ręcznego sterowania (przy włączonym i wyłączonym napięciu – w tym przy zanikach prądu). Dodatkowo posiada funkcję Touch-Motion czyli automatyczne uruchamianie przez pociągnięcie tkaniny w żądanym kierunku.

… szczegółowy opis produktów jaki dostępny jest na zamówienie w HAPPY ART znajdziecie na stronie FOREST POLSKA

 

 
 Dział Obsługi Klienta Indywidualnego jest do Waszej dyspozycji od poniedzialku do soboty . Dział Obsługi Inwestycji obsługuje realizacje w hotelach, lokalach, biurach oraz innych obiektach komercyjnych i publicznych. Nasi doradcy pomogą Wam przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.