Rss  • Pinterest
  • facebook

STYL NOWOCZESNY

„STYL NOWOCZESNY – to oddychanie w przestrzeni”

Charakteryzuje się przede wszystkim prostotą, minimalizmem  oraz starannie dobranymi i przemyślanymi  proporcjami. W mieszkaniu, jedną z najważniejszych zasad jest dążenie do otwartej przestrzeni, poprzez ograniczanie podziałów we wnętrzu. Kolorystyka oparta jest na podstawowych barwach. O ile posiadamy nowocześnie prezentujące się wnętrze możemy skupić się na zasłonach wiszących na pojedynczym drążku i opadających w prostych fałdach.  Bez najmniejszego problemu możemy uzupełnić ją dobraniem odpowiednio pod względem kolorystycznym roletą.

Inny sposób układania tkaniny to System WAVE  został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić zarówno zasłanianie jak i odsłanianie okien. Jednocześnie stanowi alternatywę dla konfekcji na kołach, układających się w falę. Proponujemy produkt wraz z mechanizmem sznurkowych lub całkowicie automatyczną wersję sterowaną za pomocą pilota. Możliwość podłączenia do inteligentnych instalacji KNX A i B oraz Z-Wave. Najnowszy sposób układania tkanin to jednakowe fale które nie tracą przy przesuwaniu regularności układania tkaniny

Rolety rzymskie, to popularna forma dekoracji okna, która daje świetne możliwości. Uszyte na wygodnych i łatwych w użyciu aluminiowych  mechanizmach mogą stanowić doskonałą alternatywę  lub uzupełnienie  dla  zasłon we wnętrzach urządzonych nowocześnie. Mechanizmy montowane na ścianę, sufit lub bezinwazyjnie na ramę okienną.  Podnoszony lub opuszczany za pomocą mechanizmów koralikowych, w opcji możliwość zasilania elektrycznego.

Materiały kojarzące się z nowoczesnością : stal nierdzewna, stal chromowana, stal malowana, tworzywa sztuczne oraz ich przeróżne zestawienia z drewnem i to zwykle z fornirowanymi płytami. Ostatnim odkryciem wykorzystywanym przez projektantów jest filc. Zasłony filcowe Creation Baumann który znajdziecie w naszej ofercie i różnorodność ich barw dają nieograniczone możliwości.