Rss  • Pinterest
  • facebook

WINTER MEETING

System Winter Meeting  jest odmianą rolety rzymskiej w prowadnicach. Coraz chętniej w architekturze domów jednorodzinnych projektuje się werandy czy ogrody zimowe. Pomieszczenia takie stwarzają, zwłaszcza w okresie zimowym jedyną i niepowtarzalną atmosferę.

Jest to idealny system do zaciemniania ogrodów zimowych lub podobnych szklanych konstrukcji, w tym zarówno ścian jak i dachów. Zaletą tego systemu jest fakt, że tkanina po zsunięciu w pełni odsłania przeszkloną powierzchnię. Prędkość zasuwania to 15cm/sek.

Można go używać z dowolnymi tkaninami zasłonowymi, polecamy także specjalistyczną tkaninę  typu „Soft Black-Out”, która występuje również w wersji niepalnej np. do obiektów użyteczności publicznej.
Istnieje także możliwość gięcia profili. Dzięki temu za pomocą jednej rolety można zasłonić jednocześnie ścianę i dach, lub czaszę dachu w kształcie łuku.

Dostępny w dwóch systemach:

– System Arquati
Dostępny jest ze sterowaniem sznurkowym lub elektrycznym (230 V). Łatwo daje się integrować z systemami tzw. „inteligentnych domów”.

– System G-rail 6500
Stworzony na bazie profili karniszowych G-rail. Dostępny jest tylko ze sterowaniem elektrycznym (24 V). Dzięki inteligentnemu napędowi może tworzyć własne, zintegrowane systemy lub współpracować z typowymi systemami automatyki


Dział Obsługi Klienta Indywidualnego jest do Waszej dyspozycji od poniedzialku do soboty . Dział Obsługi Inwestycji obsługuje realizacje w hotelach, lokalach, biurach oraz innych obiektach komercyjnych i publicznych. Nasi doradcy pomogą Wam przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.