Rss



  • Pinterest
  • facebook

TKANINY DEKORACYJNE

Trudno dziś wyobrazić sobie wnętrze bez tkanin. Dzięki swoim splotom i wykończeniom  są bardzo wdzięcznymi i trwałymi elementami wystroju. Łatwość z jaką dzięki nim możemy kształtować przestrzeń powoduje że często stają się dominującym elementem wystroju i aranżacji wnętrza.
Choć przyjęło się, że tkaniny znamionują miękkość, przytulność, odpoczynek, to dzięki nowym technologiom możemy je zastosować również w ascetycznie urządzonym miejscu. Pozwolą dowolnie kolorystycznie ukształtować otoczenie. Jeśli chcemy by tkaniny dodawały splendoru naszemu domowi możemy pokusić się o tkaniny ekskluzywne, w bardzo wyszukane wzory. Niektóre z nich, najczęściej te najdroższe tkane i farbowane są ręcznie.
W przypadku grubych tkanin i nowoczesnych wnętrz idealnie sprawdza się system z przelotkami. System opiera się na metalowych kołach nabijanych w materiał, które umożliwiają zawieszenie tkaniny na karniszu.
Bardzo wygodnym sposobem są także szelki, które bardzo atrakcyjnie prezentują się zarówno w przypadku materiału na zasłony jak i lekkich i zwiewnych firan. Można także wszyć w tkaninę taśmę marszczącą, która pozwoli efektownie udrapować zasłonę.

Dział Obsługi Klienta Indywidualnego jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty . Dział Obsługi Inwestycji obsługuje realizacje w hotelach, lokalach, biurach oraz innych obiektach komercyjnych i publicznych. Nasi doradcy pomogą Wam przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.