To dla Ciebie

ubierzemy okna w najpiękniejsze suknie

Otul swój dom

firanką · zasłoną · okiennicą

Okna w pokoju dzieci

ochrona przed słońcem

previous arrow
next arrow
Slider

DLA STAŁEGO KLIENTA

Uprzejmie informujemy, że promocji i zniżek nie można łączyć.

Świętuj z nami Swoje urodziny z naszą kartą!!!

Odwiedź nas w „dniu” Swoich urodzin, kup w naszym studio tkaninę a w prezencie otrzymasz 10% rabatu na dowolnie wybraną usługę szycia – jesteśmy do Twojej dyspozycji, w ciągu całego tygodnia. Do zobaczenia w Studio Dekoracji Okien HAPPY ART z okazji Twoich urodzin !!! Ze względu na charakter promocji, możecie zostać poproszeni o okazanie dowodu tożsamości.

REGULAMIN KARTY STAŁEGO KLIENTA:

1) Kartę Stałego Klienta Studio Dekoracji Okien HAPPY ART otrzymuje Klient, który wyda na usługę i/lub tkaniny jednorazowo minimum 1000 PLN.

2) Karta Stałego Klienta upoważnia Posiadacza Karty do otrzymywania zniżek za każdy zakup tkaniny oraz korzystania z innych na dany czas przewidzianych promocji.

3) Jeśli polecisz nas swoim znajomym, którzy skorzystają z usług naszego studia po raz pierwszy, tzn. nie znajdują się jeszcze w naszej bazie, otrzymasz rabat na usługę szycia 10%. Wystarczy, aby osoba polecona przez Ciebie poinformowała o tym nasz personel przy okazji płatności.

4) Zniżki wynikające z Karty Stałego Klienta mogą być wykorzystane w dowolnym terminie i przez dowolną osobę posiadającą kartę.

5) Zniżek wynikających z Karty Stałego Klienta nie można łączyć z innymi promocjami prowadzonymi przez HAPPY ART