To dla Ciebie

ubierzemy okna w najpiękniejsze suknie

Otul swój dom

firanką · zasłoną · okiennicą

Okna w pokoju dzieci

ochrona przed słońcem

previous arrow
next arrow
Slider

JAK ZAMÓWIĆ

WAŻNE !!!
Jeżeli interesują Was rozwiązania takie jak elektrycznie sterowane karnisze, rolety, żaluzje należy skontaktować się z nami na etapie rozprowadzania instalacji elektrycznej.

Okna możemy ubrać w tkaniny nasze lub Twoje.

1. Pierwszym krokiem w tworzeniu dekoracji  jest kontakt z naszym doradcą.

– kontakt telefoniczny – zamówienie tel. 609 114 338
– kontakt telefoniczny – pracownia 34 369 23 39 / 604 372 137
– kontakt mailowy – biuro@firanyrolety.pl
– kontakt osobisty – serdecznie zapraszamy

2. Zapraszamy do naszego studia gdzie zapoznasz się z naszymi tkaninami oraz pozostałymi produktami. Koniecznie zabierz ze sobą wymiary okien (szerokość, wysokość) oraz ważne dla Ciebie szczegóły jak np. kolor ściany czy tapety, kolor wykładziny. Wybierz z listy na dole strony kartę wymiarowania okna. Wybierz rodzaj karty, wydrukuj ją oraz wypełnij. Koniecznie zabierz wypełnioną kartę na spotkanie z nami. Po wszystkich ustaleniach obliczymy dokładny koszt realizacji projektu.

3.  Innym sposobem jest naszą wizyta. Przywieziemy ze sobą wzorniki tkanin, aby pokazać jakość tkaniny,  głębie kolorów. Z wymiarujemy okna, dobierzemy tkaniny, wybierzemy najlepszą formę dekoracji, omówimy wszystkie aspekty projektu. Na miejscu wykonamy kosztorys. Jeżeli kosztorys spełnia oczekiwania podpisujemy umowę.

4. Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od zamawianej tkaniny i wynosi od 4 do 6 tygodni. Za twoją zgodą możesz być na bieżąco z informacjami na temat postępu w realizacji Twojego zamówienia, pomoże w tym Elektroniczny System Kontaktu z Klientami  który za pomocą  wiadomości SMS wysyła informację o statusie zamówienia .

5. W pierwszym etapie po podpisaniu Umowy zamontujemy karnisze i wszystkie techniczne elementy potrzebne do zawieszenia dekoracji. Drugi etap to zawieszenie kompletnej dekoracji (firany, tkaniny, rolety rzymskiej itp.). Na życzenie możemy spotkać się podczas pierwszej i kolejnej konserwacji  i zabrać dekorację do naszej pralni, a następnie komplety zawiesić.

Pobierz instrukcje wymiarowania okna: